Montáž  krbu na kľúč

Ponúkame komplexnú dodávku  teplovzdušného prípadne teplovodného krbu, pece s prirodzeným i núteným obehom,s optimalizáciou výberu vložky, s bezplatným spracovaním návrhu ako i technickú pomoc, poradenskú činnosť a garancie pred, počas i po realizácii krbového diela.

Naša firma používa výhradne materiály a technológie od popredných výrobcov kachliarskych materiálov, hygienicky nezávadných izolačných a žiaruvzdorných materiálov, certifikovaných spotrebičov, príslušenstva a trojvrstvových komínových systémov.

K stavbe krbov používame prírodné kamene, žulu, mramor, pieskovce, travertín, masívne i frézované drevené rímsy, keramické tehličky, šamoty, brulapor i liate Ortner šamoty.

 

 

 

 Montáž krbových vložiek

Montáž krbu a komínov - MM Stav BB

Rozhodli ste sa pre stavbu krbu? Poradíme Vám, ako si postaviť krb svojpomocne správne as ohľadom na bezpečnostné normy.

Staňte sa našimi zákazníkmi a získajte k Vašej objednávke materiálu pre stavbu krbu naše bezplatné poradenstvo krok za krokom pri návrhu a stavbe Vášho krbu. Poradíme Vám s výberom vhodnej krbovej vložky, všetkého materiálu na stavbu krbu, prípadne s realizáciou teplovzdušných rozvodov.

 

 

 

 

 

Revízie komínov

Pravidelné čistenie a kontrola komína vám prináša množstvo výhod:

bezpečnosť komína,

prevenciu pred požiarmi,

predĺženie životnosti komína,

splnenie zákonnej povinnosti,

kontrolnú správu, ktorú môžu vyžadovať poisťovne v prípade požiaru následkom zlého stavu komína,

okrem toho máte aj možnosť dať si urobiť revíziu komína a dať si vypracovať revíznu správu.