Profesionálne odvlhčovače Master sú najčastejšie využívané na stavbách pre rýchlejšie vysúšanie muriva, nakupujú ich často mestské úrady obcí v záplavových oblastiach, pre svoju robustnú konštrukciu a spoľahlivosť sa uplatňujú tiež v požičovniach stavebných strojov.

Požičovňa odvlhčovačov

Odvlhčovač MASTER DH 62

Požičovňa odvlhčovačov

Popis:

Priemyselný odvlhčovač vhodný  na priemyselné použitie.Pri objeme výmeny vzduchu 650m3 za hodinu   Ide o veľmi účinný model na trhu. Zariadenie udržuje  hodnotu vlhkosti  na nastavenej úrovni a zamedzuje kondenzácií pár. Tento model má zabudovaný digitálny vlhkomer .po dosiahnutí nastavenej vlhkosti sa sám vypne a po jej prekročení zase zapne.  Zariadenie ma nádrž na vodu ktorá sa vykondenzuje zo vzduchu a po jej naplnení sa automaticky zariadenie odstaví. Pokiaľ nemáte príležitosť vylievať nádrž, na zariadenie sa dá pripojiť hadica a vodu odvadzat na Vami určené miesto. Zariadenie je vhodné aj na nepretržitú prevádzku v náročných priemyselných podmienkach.

– Rotačný kompresor
– Zabudovaný vlhkomer
– Štandardne zabudované meranie pracovných hodín
– Automatické rozmrazovanie pre nízke teploty
– Nádrž pre odvod kondenzátu
– Nízka spotreba el. energie
– Vysoká účinnosť
– Ergonomický design pre jednoduchú manipuláciu a dopravu
– Robustná konštrukcia s dlhou životnosťou vhodná do náročných podmienok
–  Vhodné do požičovne
– Pre vysšiu účinnosť doporučujeme kompbinovať s ohrievačmi MASTER.

Objem výmeny vzduchu:  650 m3/hod
 Chladivo:  R-407C
 Rozmery:  410x400x740 mm
 Vysúšanie:  52 litrov / deň
Hmotnosť: 52 kg
El. napájanie: 230V/50Hz
Spotreba energie: 950 W
Pracovná teplota: 0,5-36 C
Pracovná vlhkosť 35-99 % RH

Odvlhčovač MASTER DH 752

Požičovňa odvlhčovačov

Popis:

Odvlhčovač Master DH 752, ktorý sa radí do kategórie domácich odvlhčovačov nemá problém uspokojiť priemyslové potreby, pretože je vo svojej kategórii najrýchlejším a najsilnejším odvlhčovačom. Tento odvlhčovačje veľmi výkonným a účinným strojom vďaka objemu výmeny vzduchu, ktorá činí 350m3/hod. Odvlhčovačdokáže denne odvlhčiť až 47l pri pracovnej teplote 5 – 35°C a vlhkosti 20 – 90%.

Odvlhčovač je možné využiť takmer neobmedzene vďaka svojim rozmerom a hlučnosti 52dB. Môžete ho využiť v bytoch, kanceláriách aj v skladoch. Je veľmi jednoducho premiestniteľný vďaka pojazdovému systému (má plastové kolieska). Vlhkomer alebo elektronická pamäť sú zabudované v odvlhčovači. Funguje to tak, že nastavíte požadovanú vlhkosť a po dosiahnutí danej vlhkosti sa odvlhčovač Master DH752 sám vypne. Akonáhle sa ale vlhkosť zmení, zase sa zapne. Tým je obsluha tohto odvlhčovača veľmi nenáročná. Jednoduchú a nenáročnú obsluhu tiež zabezpečuje redukčná výpusť. Voda potom odteká hadičkou do kanalizácie alebo iného odtokového kanáliku. Preto môžete používat odvlhčovač DH752 non-stop.

Vo vybavení odvlhčovača nechýba ani digitálny displej. Na ňom sa zobrazuje aktuálna vlhkosť, taktiež na ňom možno nastaviť aj požadovanú vlhkosť (môžete ju tiež uložiť do pamäti), nachádza sa tu takisto kontrolka režimu stand-by, kontrolka preplnenia nádržky. Tým sa na trhuodvlhčovač Master DH 752 stává jedným z najrozšírenejších a najžiadanejších.

Elektrické napájanie:  220-240/50 V/Hz
Prietok vzduchu:  350 m3/h
Hmotnosť:  30 kg
Rozmer:  49.5×37.5×82.5 cm
Odvlhčovanie: 46.7 l/24hod
Objem nádrže: 5.7 l
Pracovná teplota: 5 – 35 °C
Pracovná vlhkosť: 20 – 90 %
Spoteba energie: 900 W

 

Cena dohodou, informácie na +421 907 186 177